cca 1900-1950 12 db fotólap magyar színésznőkről: Szoyer Ilonka, K. Hegysi Mari, Küry Klára, Fedák Sári, stb., többségében a XX. sz, elejéről, részben sérült és vágott
cca 1860-1870 Pauliné Markovits Ilka (1839-1915) operaénekesnő keményhátú fotója, Borsos és Doctor pesti műterméből, a felületén kis foltokkal, 10x6 cm
cca 1970-79 össz. 2 db fotó: Sztevanovity Zorán (1942-) dalszerző, előadó saját hanglemezét dedikálja egy lemezboltban, 9x14 és Ambrus Kyri v. Kiri (1945-2021) magyar táncdalénekesnő portréja, törésnyommal, 9,5x6,5 cm
cca 1965-75 3 db fotó és nyomtatvány. Kosó János énekes, fotó; Huszti Péter színész, fotó; Bergendy zenekar, nyomtatvány (újságkivágás?), kartonra ragasztva, Koós fotó kissé sérült, 9x5,5 és 9x6,5 cm közötti méretekben