1916 Kolozsvár, Cluj; Szentegyház utca, Triesti Általános Biztosító, The Gresham Életbiztosító társaság, Generali biztosító, Haraszthy Jenő és Frank Kiss János és fiai üzlete / street view with insurance companies and shops (EK)
1913 Kolozsvár, Cluj; Miasszonyunkról nevezett szegény iskolanővérek vezetése alatt álló Marianum római katolikus tan- és nevelőintézet, kápolna, belső / girls' boarding school, chapel, interior (b)
1912 Kolozsvár, Cluj; "Marianum" leánynevelő intézet Ferenc József úti homlokzata. Tervezte Hübner Jenő műépítész. Erdélyi cs. és kir. udvari fényképész műterméből / girls' boarding school (EB)
Kolozsvár, Cluj; Fellegvár az Erzsébet híddal, Kiss János üzlete. Vasúti levelezőlapárusítás 46. sz. 1915. / bridge, shop (kopott sarkak / worn corners)