8 000 Ft
Dugonics András: Jólánka, Etelkának leánya. I-II. köt. Első könyv: Gyulafinak bujdosássai. Második könyv: A' karjeli történetek. Pozsonyban és Pesten, 1803-1804, Füskúti Landerer Mihály, 1 (címkép) t. +2+4+773+3; 1 (címkép) t. + 4+772+3 p. Első kiadás. Átkötött modern egészvászon-kötés, restaurált példány, benne pótolt lapokkal: az I. kötet címlapja, II. kötet címképe, és a 215. és 468. oldalakon a metszeteket tartalmazó rész, kissé foltos lapokkal, de ezeket leszámítva jó állapotban.