3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Harminczöt magyar festőművész rajzaival. A Pesti Napló karácsonyi ajándéka előfizetőinek. Bp., é.n., Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 284 p. Negyedik, módosított és bővített kiadás. Szövegközi és egészoldalas, fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói szecessziós, aranyozott, dombornyomott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.