3 000 Ft
13
Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály húsz képével, rézfénymetszetben. Bp., 1895, Athenaeum, (4)+231+(1) p. + 20 t. (fénymetszetek). Kiadói szecessziós, dombornyomott, aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült lapszélekkel, kissé foltos lapokkal.