3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
Mayer Béla: Újabb alkalmi beszédek és értekezések. Kalocsa, 1902., Werner Ferenc, 381+2 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Kalocsa, Werner-kötés, kopott borítóval,