Strelisky József: Fiam! A szerző DEDIKÁL példány! Bp., 1934., Káldor. Irsai István avantgárd borítójával. Első kiadás. Korabeli álbordás, aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval, az eredeti bekötött elülső borítóval.
Schütz Antal: Életem. Emlékezések. Bp., 1942, Szent István-Társulat, 294+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval és gerinccel, laza, szétváló fűzéssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Székelyek a költők dalaiban. A beszterczei Székely-Társaság megbízásából összegyűjtötte Havadi Mihály Gábor. Előszóval ellátta Benedek Elek. Bp.,(1908.) Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., VII+275 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két foltos lappal.
A leghíresebb és legrégibb valódi egyiptomi nagy álmoskönyv és kiváló szerencse-jós, ... Összeválogatta: Bosco. Bp.,é.n., Dr. Kovács Dénes-féle Népirodalmi Vállalat. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
Tompa Mihály összes költeményei. I. kötet. Sajtó alá rendezte Lévay József. Bp., 1885, Méhner Vilmos, 1 t. XXXIX+379+III p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, szép állapotban, kevés kopással