Együtt a Beatlesekkel. Hoffman Dezső fotói (1962-65). Szerk. és a könyvet tervezte: Pearce Marchbank. H.n., 1982, Berger Kft. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
3 kötet a Remekírók képes könyvtárából: Heine (19.), Tóth Kálmán (7.), Schiller (9.) Leszik Károly féle liliomos, festett egészvászon kötésben. Kis kopásokkal
2012. Az idő közel... Szerk. Lőrincz Gabriella, Ulbing István, Zelei Pál. hn., 2008., Pilis-Print Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé laza kötéssel.