Verne Gyula: Két évi vakáció. II. köt. Ford.: Huszár Imre. Verne Gyula Összes Munkái. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 216 p. Negyedik kiadás. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötés, kissé sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, a gerincen fakult borítóval, de egyébként jó állapotban.
Hamvas Béla: Szellem és egzisztencia. Pannónia Könyvek. Hamvas Béla tanulmányainak a szövegét gondozta, és a jegyzeteket készítette: Csuhai István. Bp., 1987, Baranya Megyei Könyvtár, 192 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Válogatta és szerk.: Fekete Istvánné. A borító és a fedélterv Würtz Ádám (1927-1994) munkája. Bp., 1973, Móra. 328 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.