Rayman János: Az ércdúsító üzem. A Pécsi Uránércbánya Vállalat Vegyi Dúsító Műve. Illusztrált. Pécs, Házmester '98, 2019. Kiadói kartonált papírkötésben.
Keszthelyi Zoltán: Őszi csillagok. Válogatott versek. [Bp., 1948], Budapest Székesfővárosi Irodalmi Intézet. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, javított kötéssel. A szerző, Keszthelyi Zoltán (1909-1974) háromszoros József Attila-díjas költő, író, műfordító által Kolozsvári Grandpierre Emil (1907-1992) író, műfordító és kritikus részére dedikált példány. Benne Makay Gusztáv (1910-1984)...
Mark Amaru Pinkham: Párbeszéd az istennővel. Ford.: Dávid Katalin. Budakeszi,2003,Mandala-Véda. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapélekkel.
Magyar Ferenc: Uj somlyó vár. Rege a jelen századból. Kisfaludy Sándor lantja után. Pest, 1860., Emich Gusztáv, 214 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borító leszakadt, sérült, az elülső borító sérült, szakadozott, kissé hiányos, a kötése szétvált.