16762.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Építészet, művészet
2 200 Ft
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1995, Háttér. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.; Batári Ferenc: Európai bútorok a XV-XVII. században. Bp., 1973, Népművelési Propaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.; Festett népi bútorok. Kiállítási katalógus. Összeáll.: Sándor Ildikó. Szentendre,1985,Népművészetek Háza. Kiadói papírkötés.