kolligátum, Major Henrik Panoptikuma. Írók és hírlapírók karikatúrái, Kosztolányi Dezső előszavával. Tevan-könyvtár 21-25. Békéscsaba, 1913, Tevan Adolf Könyvnyomda. + Nirschy Emilia: A művészi tánc. 10 képpel. Sajtó alá rendezte: Somogyi Gyula. (Budapest), 1918. Táltos (Pápai Ernő ny.). 162 p. 10 t., Kázmér Ernő: Idegen portrék, Mereskovszkij: Michelangelo. Korabeli sérült vászonkötésben.
Erich Boehringer und Mitarbeiter: Die ausgrabungsarbeiten zu Pergamon im Jahre 1965. Vorläufiger Bericht mit Hinweisen aug Grabungen und Arbeiten Früherer Jahre und des Früjahrs 1966. Sonderdruck aus Archäeologischer Anzeiger Hft. 4. 1966. Berlin, 1966., Walter de Gruyter & Co. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal, két kihajtható táblával illusztrált. Kiadói papírkötés. Az ásatásokon egyik ré...
Pudovkin: A film technikája. Bólyai Könyvek. Fordították Dr. Székely György, és Jenei Imre. Bp., 1944, Bólyai Akadémia. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel, kissé sérült kötéssel.