Karl Sajó: Krieg und Frieden im Ameisenstaat. Mit zahlreichen Abbildungen.; Unsere Honigbiene. Mit zahlreichen Abbildungen. [Egybekötve.] Stuttgart,1905,Kosmos, 106+6; 108+12 p. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött kissé foltos, kissé kopott félvászon-kötés, két bekötött illusztrált papírborítóval,
Rákosi Béla: A fegyverintézeti élelmezés próbája súlymérések alapján. Magyar Jogászegyleti Értekezések. LV. VI. köt. 5. füzet. Bp., 1891., Franklin, 22 p.+1 t. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, két lap sarkán hiánnyal, kissé laza tűzéssel, névbélyegzéssel.
Hordós és palackborok kalkulációja. Összeáll.: Bihari Géza Zoltán. Bp., 1943., Baross Szövetség Bornagykereskedők és Borbizományosok Országos Szakosztálya, 7 p. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, foltos.
3 db gasztronómia témájú könyv: Az életerő konyhája. 240 ötlet arra, hogyan gazdagíthatjuk ételeinket zöldségekkel. Bp., 2004, Reader's Digest. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. + A főzés magasiskolája. Több mint 1000 recept színes fotókkal illusztrálva. H.n., 2003, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, néhány lap kissé sérült. + Tierra, Michael: Gyógyfüveskönyv...