17324.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom
1 600 Ft
Kúnos Ignác: Nippon-ország naposkertje. Japán népmesék. Tokyama Koichi elmondása után Ãrta - - után. Bp.,[1923],Athenaeum, 4+244 p. A borÃtó Fáy DezsÅ‘ munkája. Az oldalszámozáson belül egészoldalas rajzokkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, javÃtott, kissé sérült gerinccel, intézményi bélyegzÅ‘kkel, a borÃtón cÃmkével.