1 600 Ft
A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, intézményi bélyegzővel.