16 000 Ft
Berruyer, Isaac-Joseph: Histoire du peuple de Dieu, depuis son origine jusqu'? la naissance du messie I.-III. Paris, 1739. Bordelet. Számos melléklettel, kihajtható térképekkel. Korabeli, aranyozott egészbőr kötésben. II. kötet kötése sérült, lapokon foltok. / Full leather binding, 2nd book is slightly damaged.