3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Kossuth Lajos iratai összevont népies kiadásban. Szerk.: Helfy Ignácz. Bp., 1887., Athenaeum, 1 (Címkép, Kossuth Lajos arcképe) t+724 p.+20 (fekete-fehér képtáblák) t. Korabeli, aranyozott egészvászon kötésben. Spira György (1925-2007) történész, az 1848-49-es forradalom és szabadságharc történetének neves kutatójának, Széchényi Istvánt és a Lánchidat ábrázoló ex librisével.