Könyvek: Történelem Tételek száma: 147
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2580310
15761
415
Books: History
A Mester Emberek Míveinek árazása. Tímárok, kordovánosok és irhások, bocskorosok, magyar és német vargák, csizmadiák és kapcakötők árszabásai. (1597-1821.) Szerk. és bevezette: Flórián Mária. Bp., 1999., MTA Néprajzi Kutatóintézet. Kiadói papírkötés. Benne kiadói küldői kártyával, rajta az összeállító aláírásával. 2441628
15762
415
Books: History
Alain Desroches: La Gestapo. Atrocités et secrets de l'inquistion nazie. Paris, 1975.,Editions de Vecchi. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2358052
15763
415
Books: History
Christopher Ailsby: Waffen-SS Hitler fekete gárdája a háborúban. Bp., 1999, Zagora 2000. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2364931
15764
415
Books: History
Ódon Erdély I-II. Művelődéstörténeti tanulmányok. Szerk.: Sas Péter. Magyar Hírmondó. Bp., 1986, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 2357849
15765
415
Books: History
Szinai Miklós-Szűcs László: Bethlen István titkos iratai. Bp., 1972, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban. 2367438
15766
415
Books: History
Kossuth Lajos: Szerkesztői jegyzetek a Pesti Hírlaphoz, I. (1841). Szerk.: Fazekas Csaba. Miskolc, 2003, Bíbor Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban. 2357835
15767
415
Books: History
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar multba. Bp., 1937, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félbőr-kötésben. 2517626
15768
415
Books: History
Indiai regék és mondák. Feldolgozta: Baktay Ervin. Regék és mondák. Bp., 1963, Móra. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, papír védőborítóban. 2517825
15769
415
Books: History
C.W. Ceram: Az első amerikai. Az észak-amerikai régészet regénye. Bp., 1979, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, szakad papírborítóban. 2453093
15770
415
Books: History
N. Pataki Márta: A Kossuth Nyomda története 1884-1984. Bp., 1984. Kossuth Nyomda. 321 p. Kiadói műbőr kötésben. 2414994
15771
415
Books: History
3 db történelem témájú könyv. G.K. Zsukov. Emlékek gondolatok. Bp., 1970, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés + Alexander Werth. Oroszország nagy háborúja 1941-1945. Bp., 1971, Kossuth, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés. + Alexandr Blok: A cári hatalom végnapjai. Bp., 1987, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, papír védőborítóban. 2201614
16507
415
Books: History
Karsai Elek: A Budai vártól a gyepűig. 1941-1945. Bp., 1965, Táncsics. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft