Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 165

15036.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ortvay Tivadar: Pozsony város utcái és terei. Óváros. Pozsony, 2008., Kalligram. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban
15037.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Sommerreisen in Finnland. Hrsg. vom Verkehrsverband Suomen-Matkat/Finnlandreisen.  Német nyelvű fekete-fehér fotókkal illusztrált finn utazási prospektusok, illusztrált art-deco borítókkal (jelzettek a nyomaton, IHB), 2 db, 30+2; 30+2 p.
15038.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
20 évesek az állami gazdaságok. 1949-1969. A Kőrösi Állami Gazdaság, Gyoma jubileumi kiadványa. Gyoma, 1969, Kőrösi Állami Gazdaság (Kner-ny.), 36 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
15039.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rexa Dezső : Pest-Budai képeskönyvecske. Bp., é.n. Offcina. Kiadói papírkötésben, hiányzó, sérült gerinccel, kopott borítóval.
15040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Komonyi Lászlóné: A Dóró Lárma. Felkelés Hajdúszoboszlón. 1822-1824. Debrecen, 1954,(Szabadság-ny.), 47 p. Kiadói papírkötés, egy lap sérült, hiányos (43/44., a jegyzeteknél.) Megjelent 3000 példányban.
15042.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Budapest és környéke, különös tekintettel az ezredéves országos kiállításra. Kiadói kartonált kötés, színes tervrajzok hiányoznak, kopottas állapotban.
15043.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15044.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15045.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Timár Kálmán: Az érsekújvári Kir. Kat. Tanítóképző Intézet története. Különlenyomat. Kalocsa, 1938., Árpád Rt. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérüléssel, kis javítással, bejegyzéssel.
15046.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Turistakönyv. A legszebb túrák és kirándulások. Összeáll.: László Gyula. Bp.,én., Athenaeum. A borító Repcze János munkája. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kopott illusztrált papírkötés, javított kötéssel, 1951-1952-es bejegyzésekkel a címlapon.
15047.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft