15040.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
Rexa Dezső : Pest-Budai képeskönyvecske. Bp., é.n. Offcina. Kiadói papírkötésben, hiányzó, sérült gerinccel, kopott borítóval.