15006.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Schütz, J(oseph) B(aptist): Allgemeine Erdkunde für denkende und gebildete Leser, oder Beschreibung aller Länder der fünf Welttheile, ... Neunter Band. Wien, 1808, Anton Doll, 286 p.+1 (kihajtható rézmetszetű Európa térkép, 18x21 cm.) Német nyelven. Korabeli kartonált papÃrkötés, kopott borÃtóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, 2 metszet hiányzik.