Somogy vármegye és Kaposvár megyei város általános ismertetője és címtára az 1932. évre. Főszerk.: F. Szabó Géza. Szerk.: Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Szathmáry István. Bp.,(1932),Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete, 8+XXI+514 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon gyűrődésnyommal, az elülső szennylapon kis hiánnyal.