15032.
415. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 800 Ft
7,25 EUR, 8,00 USD
[Tucci, Giuseppe (1894-1984) - Ghersi, Emanuele] G. Tucci-E. Ghersi: Kincses Tibet. Az 1933. évi Tucci-féle nyugat-tibeti tudományos kutatóút krónikája. Ford.: Révay József. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin,181 p. + 28 (fekete-fehér képtáblák) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal.