2 db - Terézvárosi történetek. Bp., 2000. Kiadói kartontok, jó állapotban + Vízy László: Zieberbrunnen in Terézváros. Bp., 2007, Terma. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
Leidenfrost Gyula: Kék Adria. Bp., [1936], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 311 p. + 48 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói ezüstözött, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
Csatkai Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1956, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. II. kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon kötésben, jó állapotban.
Gheorgiu, Mihai: Manastiri. Moldova si Bucovina. Manastiri si biserici din Romania. / Churches. Moldavia and Bukowina. Monasteries and Churches of Romania. Bukarest, 2005, NOI Media Print. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Román és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
A debreceni tímármesterség történeti emlékei. Szerk.: Nagy Pál, V. Szathmári Ibolya. Karcag, Hajdú-Bihar M. Múzeumi Szervezet. Kiadói papírkötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a hátsó borítón gyűrődésnyomokkal. Megjelent 500 példányban.