3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Torday Ervin: Erdőgazdálkodási alapismeretek. Bp., 1948., Móricz Miklós. Harmadik kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Átkötött kopott, foltos félvászon-kötésben. + Erdőgazdálkodási útmutató termelőszövetkezetek részére. Bp., 1964., Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.