3 600 Ft
9,33 EUR, 10,29 USD
1887 Kalauz a népiskolai nevelő-oktatás terén. Katholikus paedagogiai folyóirat. I. évfolyam. Szerk.: Regéczy József. Főmunkatársak: Schultz Imre és Boromisza István. Nagyszombat, 1887., Horovitz Adolf, 4+288 p. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, az utolsó lapon és a hátsó szennylapon jegyzetekkel, intézményi bélyegzésekkel és névbélyegzéssel.