1 600 Ft
Hajós Szaniszló: A végtelen felé. A modern ember világnézete. Hajós Károly rajzaival. Bp., 1910, A Kármeliták kiadása (Stephaneum-ny.), 362+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, márványozott lapélekkel, kissé foltos, kopott borÃtóval, tulajdonosi névbejegyzéssel.