1 000 Ft
Nyíri Sándor: A nagybirtok vallásügyi magatartása a 18. században. Bp., 1941., Sylvester Rt., 89+1 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, az utolsó lapon kis szakadással. K. Kovács Péter (1912-1981) néprajzkutató, etnográfus névbejegyzésével.