6 000 Ft
P. Kováts Ágoston: Alkalmatos, és alkalmatlan rajta létel Az Az: A' keresztényi Szent Erköltsöknek Követését Nyomban Sürgető Prédikátziók, Mellyeket A' Romai Katolika Anya Szentegy-házban Vasárnapokon olvastatni Szokott Szent Evangyéliomoknak értelme Szerént; öszve szedett, készétett, és több Esztendőknek Forgása alatt, élő nyelvével hirdetett; és most közönségessekké tett- - . Harmadik esztendő. Első rész. Pest, 1802, Patzkó Ferentz Jósef, 464 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, possessori bejegyzéssel, foltos lapokkal.