10 000 Ft
Petrus Carlius: Sermones sacri in singulas totius anni dominicas digesti, in quibus selecta argumenta in Christianorum omnium, tum vero praecipue juventutis institutionem tractantur, olim e cathedra propositi utilitatem ... Augustae Vindelicorum & Herbipoli (Augsburg-Würzburg), 1749, Martini Veith, 6+426+10 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó címképpel, possessori bejegyzésekkel.