2 400 Ft
Régi vasaló, masszív öntöttvas, fa fogóval, "Budapest Szfv. Gázművei tulajdona" felirattal, XX. sz. első fele. Jelzett, korának megfelelő, kopottas, rozsdafoltos állapotban, a fogó dróttal rögzített, 19,5x8,5x17 cm