20 db vegyes régebbi fémtárgy (közte részben porcelán/kerámia tárgy is), fém tálcák, ón dísztányér, pohár, kiöntő, fedeles korsó, réz plasztika, evőeszközök, stb. Vegyes méretben és állapotban.
Régi kézi patikai mérleg, fém és műanyag, jelzett (Pinezits I. Bp., 1939 körül), hozzá 8 db súly gyógyszeres dobozban. Korának megfelelő állapotban, az egyik akasztója sérült.
Régi borotva, feliratozott pengével, rozsdafoltos, a nyél kissé sérült, h: 23 cm, tokban + régi borotva/kés élező, korának megfelelő állapotban, h: 30 cm