Bolhapiac Tételek száma: 786
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2600900
12166
415
Flea Market
Vegyes régi, retró keretes szemüvegek 2600914
12167
415
Flea Market
Ón, skót quaich tálka, jelzett d: 19cm. A quaich, a skót barátság kelyhe évszázadokon át arra szolgált, hogy üdvözlő italt kínáljon a klánok összejövetelein és más családi alkalmakon, valamint a barátoknak és a látogatóknak. A "Quaich" a gael "cuach" szó skót fordítása, ami kupát jelent. Ennek az ivóedénynek a kétkezes kialakítása bizalmat sugall mind az adó, mind a fogadó részéről. A quaichsokat ... 2600950
12168
415
Flea Market
Régi kávépörkölő, hidegen hengerelt vaslemez, alumínium, lakkozott fa, üveg, kopott, rozsdás, d: 30 cm 2600410
12169
415
Flea Market
Retro iparművészeti fém halas tál, jelzés nélkül, d:15,5cm 2599722
12170
415
Flea Market
WMF tojásfőző. Működik, dobozban. 2599672
12171
415
Flea Market
Kínáló, fém, üvegbetéttel, kopott, apró lepattanások, 15x10x7cm 2599675
12172
415
Flea Market
Ezüstözött alpakka kínáló üveg betéttel, apró lepattanások, fém peremén apró repedés, jelzés nélkül, d:15cm 2599676
12173
415
Flea Market
Sheffield angol kaviártartó, kopott, üvegbetéttel, üveg hibátlan, d:13cm 2599677
12174
415
Flea Market
Tacskó formájú késbak, 6db, plexi, kopásnyomokkal h:10cm 2599679
12175
415
Flea Market
Art Deco fém kévétartó, jelzés nélkül, kopott, d:16cm 2599682
12176
415
Flea Market
Magus Extra régi réz kávédaráló, kopásnyomokkal, m:20cm 2599683
12177
415
Flea Market
Tükrös tálca, fém peremmel, kopott, tükör erősen kopott, d:30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft