1973 IV. Sóstói Nemzetközi Művésztelep. 1973. szept. 1-30. Nyíregyháza Magyarország, fotóalbum 15 fotóval, a művésztelep beragasztott zárókiállítási meghívójával, az elején Csisztu Mihály (1933-2008) egy beragasztott rézkarcával, rézkarc, papír, jelzett, 3 fotó kijár, rézkarc: 10x14,5 cm, fotók: 13x18 cm és 18x6 cm közötti méretben
Minden tekintetben (szerző, modell, időpont, helyszín) vegyes válogatás szolidan erotikus felvételekből, 9 db vintage és/vagy mai nagyítás, pozitív kép és/vagy negatív, a papírképek és a negatívok nem ismétlik egymást, 24x18 cm és 6x6 cm