cca 1940 2 db menyasszony portré, kartonra kasírozott fotó Várkonyi László (1906-1975) budapesti, Deák-téri műterméből, mindkettő a fényképész által aláírt, karton hátoldalán a műterem logójával, egyik hártyapapírral védett, 23,5×17,5 cm
1900 Baja, ipari kiállítás végrehajtó bizottsága, Goldstein R. fényképész műtermében készült, keményhátú vintage fotó, hátoldalán feliratozott, karton sérült és körbevágva, fotó kissé kopott, 28×37,5 cm
Ganz Magyar Hajó- és Darugyár albuma, benne a gyárral kapcsolatos, terjedelmes fotógyűjtemény (kb. 100 db fotó), vegyes méretben, közte sok nagyméretű. Vegyes állapotban, az albumban több hártyapapír összeragadt a lapokkal és a fotókkal. Nagyméretű, zsinórfűzéses vászonborítású albumban, album mérete: 49,5x34,5 cm