1 000 Ft
Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borÃtót Radnai József rajzolta. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Szövegközti illusztrációkkal, fekete-fehér fotókkal. Kiadói haránt alakú illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borÃtóval, laza kötéssel.