Bali József: Bakonyi esztendők. Veszprém, 1989., Megyei Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az elülső borítón sérülésnyommal, volt könyvtári példány.
A Balaton könyve. Szerk.: Monspart Éva. Balatonfüred, én., Nők a Balatonért Közhasznú Egyesület. (NABE.) Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés,
Hitzler János: Balatoni vitorlázók kézikönyve. Ford.: Szemere György. H.n., 1997, a szerző kiadása. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Balatonfüred és Balatonarács története. Veszprém Megyei Levéltár kiadványai 14. Veszprém, 1999, Veszprém Megyei Levéltár. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 6000 példányban.