Régi üvegezett fa keret, erdélyi népviseletet ábrázoló ofszet nyomattal, keret hátoldalán Kalotai Elemér üveges és képkeretező 1940 körüli címkéjével, keret kopott, belső méret: 23,2×18,7 cm
Szecessziós fa képkeret vászon nyomattal, nyomat javított sérüléssel, keret hátsó élénél kissé sérült, belső méret: 72x99 cm / KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.
Dekoratív historizáló fa képkeret, üvegezett, benne szerelmespárt ábrázoló képpel (vegyes technika, jelzés nélkül). Apró sérülésekkel, látható méret: 30,5x20,5 cm, külső méret: 37x26,5 cm