2 db szecessziós ezüstözött alpakka asztali képkeret, vizitkártya méretű képek számára, jelzettek, az egyik üveggel, koruknak megfelelő kopásnyomokkal, 13x7,5 cm és 11x7 cm
Dekoratív üvegezett fakeret, 2db, benne Annecy város nyomata. Franciaország keleti részén, Auvergne-Rhône-Alpes régiójában, Haute-Savoie megye székhelye. Szép rusztikus állapotban. 24x30cm