Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 259
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2600961
30986
415
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1982. "Bocskai fejedelem születésének 425. évfordulójára / Hajdúböszörmény város a Hajdúkerület székhelye volt" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2605710
30987
415
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1983. "Juhász Gyula / Éremgyűjtők Szervezete Szeged" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:1- 2600959
30988
415
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1985. "Szabolcs vezér - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis patina 2600945
30989
415
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. " Szent László / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph. 2600953
30990
415
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-2019) 1986. "Debrecen 625 éve város - Nagy Lajos" Br emlékérem (42,5mm) T:1- kis ph 2607184
30991
415
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) DN "NOVEX Budapest" Br emlékérem (91mm) T:1- 2561069
30992
415
Numizmatika
Törzsök Károly (1906-1964) 1935. "Dr Sipőcz Jenő 1920-1935" bronz emlékérem márvány talpon (61mm) T:1- 2599093
30993
415
Numizmatika
Turáni Kovács Imre (1910-1975) 1941. "MÁV Üzletvezetőségi Kerületi Céllövőverseny / Kolozsvár 1942. X.17-18." ezüstözött Br emlékérem, hátoldalán gravírozva T:2 patina, szennyeződés, kopott ezüstözés 2194373
30994
415
Numizmatika
Turi György (1952- ) 1998. "Brunner Zoltánné Jámbor Gréte alapító / Időskutatási Alapítvány - Idősgondozási Alapítvány" Br emlékérem (99mm) T:1- 2560983
30995
415
Numizmatika
Varga László (1960-) DN "Jedlik Ányos 1800-1895" aranyozott Br plakett (138mm) T:1- kis patina, az orr résznél apró sérülés 2598789
30996
415
Numizmatika
Várhelyi György (1942-) 1983. "Köszönöm, hogy eljött(él) a Helikon Galériába 1983. április 14-én a kiállításomra megnyitotta Aradi Nóra / Várhelyi György MCMLXXXIII" kétoldalas, öntött bronz plakett (56x65mm) T:1- kis patina 2292167
30997
415
Numizmatika
Veres Gyula Alpár (1963-) 2009. "DEVAC 15 éves / Debreczen" Br emlékérem dísztokban (57mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft