Militária Tételek száma: 113
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2532262
14179
415
Military
2 db harci repülőt ábrázoló plakát 40x50 cm egyik sérült 2601641
14180
415
Military
Német katonai overáll, méret: 7, kopásnyomokkal, egyik cipzára kissé hiányos 2546519
14181
415
Military
1918 Ipari munkáskatonák! Kétoldalas hirdetmény az első világháború végéről, 1918 novemberéből. Sérült, hajtott, foltos. 40,5x28 cm. 2601121
14182
415
Military
1857 Német nyelvű hirdetmény katonai lóvásár helyszínéről, időpontjáról 2601828
14183
415
Military
1916 XXI. mszd I. szakasz csoportképe, kartonra kasírozott fotó Schäffer Ármin műterméből, sérült karton, 17×23 cm 2517849
14184
415
Military
cca 1910 Nagy méretű katonai tabló, gémeskúttal. Kartonon Fotó 24x18 cm, karton 36x29 cm Sérült. 2578850
14185
415
Military
Tájékozódás a terepen. Kiadja: a Magyar Néphadsereg Térképész Szolgálata. Nagyméretű, színes nyomat, 100x80 cm 2599129
14186
415
Military
cca 1900 Osztrák-Magyar tüzérek nagy méretű tabló sérült, címeres kartonon. 21x15 cm 2608272
14187
415
Military
1918 "Valamennyi gyároshoz, iparoshoz, kereskedőhöz, intézethez, vállalkozóhoz, minden munkáltatóhoz!", a Károlyi-kormány hadügyminiszterének, Bartha Albertnek hirdetménye az 1896-tól 1900-ig születettek bevonulásáról, szakadt, sérült, 63x40 cm 2608250
14188
415
Military
1918 Hirdetmény. A magyar hadügyminiszter hirdetménye, foglyok és fegyencek tárgyában, Kassai magyar kerületi parancsnokság, Nagykároly, Róth-ny., kis lyukkal, hajtásnyomokkal, 32x23 cm 2608208
14189
415
Military
1918 Nagykároly, "Falragasz. A magyar kormány komránybiztosának rendeletéből az alábbiakat közhirré teszem, 1918. nov. 14. ... Kiáltvány az ország összes nemzetőreihez!" Ilosvay Aladár szatmár vármegye alispánja és Fényes László a magyar nemzetőrség kormánybiztosának hirdetménye, feltekerve, feltekerésből adódó hajtásnyomokkal, 47x32 cm 2608184
14190
415
Military
1919 "Katonatestvérek! ... Éljen a forradalmi népkormány! Éljen a köztársaság!", az egyik szélén hiánnyal, 29x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft