1918 Hirdetés, a Magyar Hadügyminisztérium rendeletére hivatkozó 3 nyelvű (német, magyar, román) hirdetmény a hadköteles egyének bevonulásáról, Siegler Konrád gyalogsági tábornok, feltekerve, feltekerésből adódó hajtásnyomokkal, 34x41 cm
1937-1939 Riadó! A Légoltalmi Liga folyóiratának 4 száma (I. évf. 2-3. sz, II. évf. 10. sz., 1939. feb., március.) Változó állapotban, a I. évf. 2-3. szám szakadt, széteső állapotban, a III. évf. 2. szám borítója szakadt.
1942 Riadó! A Légoltalmi Liga folyóirata VII. évf. 17 száma (1., 2.,3.,4.,5., 7., 8.,10., 11.,12., 13.,14., 15.(x2), 18., 24.(x2) Változó állapotban, benne két duplummal, néhány borítón folt, szakadás, gyűrődés.
1943 Riadó! A Légoltalmi Liga folyóirata VII. évf. 16 száma, (1. (x2),2.,3., 5.,6., 7., 8., 10., 11.,12., 16.,17., 19., 22. ) Változó állapotban, az 1. számból duplum van, de a duplumnak nincs meg a borítója és szétesik, a 2. szám két lapjából külön duplum van, a 11. számborítója szakadt.
1940 Riadó! A Légoltalmi Liga folyóirata. IV. évf. 7 száma (6-9., 15-16.,23.) Változó állapotban, egy szám borítója leszakadt, egy-két borító kissé foltos, kissé kopott, de belül alapvetően jó állapotban.