3 600 Ft
1886 Hasznos mulattató a mindkét nembeli ifjuság számára. Képekkel. Szerk.: Dolinay Gyula. XIV.-ik évi folyam. 1886. Első félév. Bp., 1886., Pallas-ny., VIII+380+4 p. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró (353/354), néhány lapon szakadással, ajándékozási sorokkal.