1932-1934 Szegedi gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. 1932. szept-jun. Szerk.: Katona Dávid. + Karaffiáth Jenő: Az egységes magyar gyorsírás alapokmányának kiegészítése és módosítása. A gyorsírás kötelező középiskolai tanítása. "Szegedi Gyorsíró" melléklete.; 1934 Az 1934. évi Fabro Henrik emlékverseny. Összeáll.: Kondói Kiss József, Nosz Gyula.; 1932-1933 Szegedi Gyorsíró. XXVIII. évf. 1-10. sz. Sz...
1934 L'Illustration du Livre Francais par Pierre Gusman. Bulletin Officiel de L'Union Syndicale des Maitres Imprimeurs de France. Rendkívül gazdagon illusztrált, nagyméretű kiadvány francia nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.