cca 2020 össz. 3 gitárral kapcsolatos falinaptár és plakát: 2020 Guitarist falinaptár, 2020 Guitar magazine falinaptár és Gutarist historic hardware kétoldalas plakát, egyik oldalán legendás rockzenészek által használt gitárokkal, 84x59 cm
Raffael - album. Mit Einführung von Prof. Th. Wedepohl. Berlin, én., Verlag der Vereinigten Kunstanstalten MBH, 18 sztl. lev. Német nyelven. Papírkötésben. + Merians Zürcher Stiche, 13 illusztráció. Papírmappában, sérült, javított gerinccel, kijáró lapokkal.
Közepes doboznyi vegyes papírrégiség, benne géptan tankönyv, sok fotó, színes negatívok, sok képeslap, nyomtatványok, retró útikönyvek, érdemes átnézni!