1919 Képes Krónika I. évf. 9. sz., 1919. dec. 2., a címlapon az antant által is elismert új kormány megválasztásának hírével (Huszár Károly miniszterelnök, Sir George Clerk, az antant küldöttje, stb.), fekete-fehér képekkel, 28 p.
cca 1920-1980 2 db régebbi városképes album: Malmaison, fekete-fehér képekkel, zsinórfűzéses, sérült albumban, több lap kijár + Leningrád, színes nagyméretű képekkel, sérült papírmappában
1924, 1925 2 iskolai értestő: A Kath. Tisztviselőnők és kereskedelmi alkalmazottak orsz. szövetségének ... + a Budapesti Zichy-Pallavicini Edina őrgrófnő Női felső kereskedelmi iskola. Egyik foltos
1925 Aller Képes Családi Lapja II. évfolyamának egybekötött szórvány számai, 15-40. számig. Modern egészvászon-kötésben, a lapok javítottak (!), egy lapon a javítás szakadt, 5 szám hiányos.