14873.
415. Lezárult gyorsárverés
Plakát
20 000 Ft
Egyetlen éjszaka (Nuit de décembre). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát), 1941. Pierre Blanchar és Renée Saint-Cyr szereplésével. Rendezte: Curtis Bernhardt. Litográfia, papír. Kellner Márkus, Bp. Sérülésekkel, hajtásnyomokkal, lap tetején foltos. 93×30 cm / Vintage Hungarian poster of the French movie ("Nuit de décembre"), lithograph on paper, with damages, spotty on the top.