14903.
415. Lezárult gyorsárverés
Plakát
3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
"Május 1." plakát, jelzett (Oravecz L.), hajtásnyommal, kis gyűrődésekkel, sérüléssel, 66,5x47,5 cm