1961 Vaszary emlékkiállítás. Magyar Nemzeti Galéria. Plakát, ofszet, papír. A kiállítás időtartama ráragasztott papírlappal módosítva. 49,5x67,5 cm. Feltekerve.
Bánya. Plakát vagy reklámgrafika terv, 1940 körül. Tempera, karton. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Kissé foltos, törésnyommal. 52x34 cm.
Hosszú fémtárgyak szállításánál vigyázz, villamos vezetékhez ne érj. Plakát terv, 1940 körül. Tempera, ceruza papír. Jelzés nélkül, feltehetően Börtsök László (?-?) grafikus műve. Lap teteje sérült. 35x25 cm.
1960 Gross Bettelheim festőművész grafikai kiállítása, Móra Ferenc Múzeum, Szeged, plakát, papír, készült a Múzeumok Rotaüzemében, lapszéli apró szakadásokkal, 40x28 cm
Börtsök László (?-?): Conferentia Studentium Zürich. Tempera, ceruza, papír. Jelzett. Plakát terv Európa térképpel, 1930-40 körül. Lap bal szélén apró szakadással. 28x20 cm.
Börtsök László (?-?): Conferentia studentium intern.... Plakát terv, 1930-40 körül. Tempera, papír. Jelzett. Lap jobb alsó sarkában kissé sérült és hiányos, rajz ép. 28,5x20 cm.