Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 82
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2598264
11934
415
Sculptures, statuettes, plaques
1988 E. H. jelzéssel: II. János Pál pápa Ausztriában, kétoldalas bronz plakett / John Paul II in Austria, bronze plaque, 17x8cm 1841192
11935
415
55000
Kiss Sándor (1925-1999): Vas-szűz (tanulmány). Kovácsoltvas, jelzés nélkül, vas talapzaton, m:44 cm (talapzattal:68 cm), A Munkácsy-díjas Kiss Sándor lemezplasztikáját 1958-ban állították fel az akkori Városi Művelődési Központ, ma Bükk Művelődési Ház előtt. 2000861
11936
415
6500
cca 1970 Afrikai faragott fej párban,kopott, egyiken apró repedéssel, m:18 és 19 cm 1109658
11937
415
14000
Árvai Ferenc (1935-2004): Női figura. Faragott márvány, jelzés nélkül, talapzat nélkül, sérült, m:40 cm 2598230
11938
415
AS jelzéssel: Mózes műgyanta őrlemény szobor, márvány talapzaton, m: 26 cm 2598300
11939
415
Összegörnyedő férfi faragott keményfa szobrocska jelzés nélkül 8 cm 2601223
11940
415
Tibeti fogadalmi cserép sztupa, d: 3,2 cm 2598312
11941
415
Dél amerikai indián lány faragott kő jelzés nélkül 10 cm 2598431
11942
415
30000
Kligl Sándor (1945-): Liliomos lány. Fém szobor, márvány talapzaton. Jelzett. 22 cm 2601022
11943
415
Mária kisdeddel, bronz plakett, falra akasztható, hátoldalán beazonosítandó jelzéssel, kopásnyomokkal, 19x11 cm 2603377
11944
415
Kínai sárkányt ábárzoló bronz dísztál, fa tartóval, jelzett, d: 22 cm 2598443
11945
415
Art deco táncos figura, fém, a lába sérült, m: 19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft